רמקולים רצפתיים

 

רוצים לשמוע את השידורים בטלוויזיה באיכות מוגברת וטובה הרבה יותר ממה שהכרתם עד כה? מעוניינים ליהנות מחוויה של שמיעת מוסיקה בהגברה מעולה שתכניס אתכם עמוק לתוך האווירה? עם רמקולים איכותיים תצליחו לחוות את החוויה של שמיעה איכותית ומדויקת יותר מאי פעם, הבעיה היחידה היא שבשוק כיום קיים מגוון עצום של רמקולים שונים מסוגים שונית ובאיכויות משתנות. איך, אתם , האזרחים הקטנים תדעו להבדיל בין סוג אחד למשנהו ועוד להחליט מהו הסוג הטוב ביותר עבורכם ועבור הצרכים שלכם?

שלא תטבעו בים של רמקולים...

מלאכת רכישת רמקולים אינה מן הקלות שכן עליכם להוציא סכום לא מבוטל ולמצוא מתוך המלאי עצום והמבחר הגדול את הרמקולים שיהיו גם איכותיים ועמידים, ייהנו אתכם משעות של חוויה נעימה, יהיו בתקציב שקבעתם לעצמכם ויתאימו למבנה הבית שלכם.

נשמע מסובך, לא? אולי קצת כן אבל אחרי שתקראו את השורות הבאות, תגלו שהדברים אינם כל כך מסובכים כפי שהם נראים.

סוגים של רמקולים

ישנם סוגים שונים של רמקולים ששונים  האחד מהשני בגודל, בעצמה ובטיב. תוכלו למצוא רמקולים רצפתיים, רמקולים מדפים, רמקולי קיר שקועים ורמקולים לווייניים. כמו בכל תחום גם בתחום של הרמקולים, לכל סוג של רמקולים יש יתרונות וישנם גם חסרונות. כמובן שהדבר גמיש, יתכן שיתרון אחד יחשב אצל אדם אחר לחיסרון ואילו חסרון יחשב אצל אחר דווקא ליתרון.

הכירו את הרמקולים הרצפתים

כעת נערוך לכם היכרות עם רמקולים רצפתיים. רמקולים רצפתיים כשמם כן הם, אכן מיועדים להנחה על הרצפה, הם מתנשאים לגובה של כמטר עד מטר וחצי מעל הרצפה  ולכן אם אתם מחפשים דווקא מראה מרשים, רמקולים רצפתיים יספקו לכם את הסחורה. איכות הסאונד גבוהה ביותר ויש שיאמרו שהצלילים שתשמעו יהיו קרובים מאוד למציאות. מלבד זאת, הרמקולים אף ישמיעו צלילי בס שאינם נשמעים ברמקולים אחרים, לכן הרמקול הזה יעיל במיוחד בצפייה במערכת קולנוע ביתית או במשחק כדורגל בו תרצו בוודאי להגביר את איכות הסאונד וליצור אווירה קרובה למציאות בעזרת הרמקולים הללו.

עצור בטרם תרכוש!

בחירת רמקול רצפתי נכון מחייבת השקעת מחשבה במיקום המדויק בו תניחו אותו. אם תניחו את הרמקולים סמוך מדי לקיר, ישנו סיכון שהצליל יושמע בצורה שהבס יהיה מודגש וזה יפר את האיזון של הצליל. בחירת רמקולים רצפתיים דורשת השקעה שאם לא כן החסרונות יגברו על היתרונות ונקבל רקמול צורם שמפיק צליל בלתי נעים לאוזן בעליל.